Poradenstvo, predaj a realizácia tapiet z Prievidze

 
Na našich stránkach ako aj v našom tapetovom štúdiu máte možnosť si vybrať z najširšej bohatej ponuky luxusných dekoratívnych tapiet v okrese Prievidza.

Rovnako môžete využiť naš kompletný servis od poradenstva až po samotné maliarske a tapetárske práce.
Nemusíte sa tak báť, že by ste neobyčajne krásne tapety na stenu pochádzajúce z dielne svetových návrhárov nejako poškodili, alebo kúpili nadbytočné či naopak nedostatočné množstvo.

Máme niekoľkoročné skúsenosti s tapetami, ochotne Vám poradíme s výberom a pomôžeme s konkrétnym riešením . Potom, čo vypracujeme návrh Vášho interiéru presne na mieru, odborne spočítame potrebné množstvo , preveríme a upravíme vhodný podklad , na ktorý inštalujeme naše vliesové tapety na stenu.

Zaujíma Vás, čo spokojní zákazníci najviac oceňujú na kompletnom servise, ktorý zahŕňa špecializovaný predaj tapiet, rýchle dodanie, inštaláciu a všetku zodpovednosť od momentu obstarania až po okamih, kedy budú tapety na stene? Na prvom mieste rozhodne stoja individuálny a profesionálny prístup. Za zmienku tiež stojí nezanedbateľné množstevné zľavy. Ak sa Vám zapáčila niektorá z ponúkaných kolekcií tapiet na stenu od popredných svetových výrobcov, alebo potrebujete radu či inú pomoc v oblasti návrhu a realizácie interiérov, neváhajte využiť profesionálne zručnosti a pomocou internetového formulára kontaktujte tím skutočných odborníkov vo svojom odbore.

Odporúčame Vám konfigurátor tapiet značky Marburg.

 
 

Tapetové štúdio už aj na Facebooku!

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Predaj tapiet v Prievidzi

 
 
Prinášame Vám tapety najvyššej kvality od niekoľkých vynikajúcich svetových výrobcov za rozumné ceny. Naším cieľom je ponúknuť Vám nové, jedinečné vzory a kvalitné materiály pre vytvorenie priestorov s jedinečným charakterom. V tejto dobe je všeobecne známe a dokázané, že tapety sú jedným z najpraktickejších materiálov. Najväčšou prednosťou otapetovaných stien je dekorácia interiéru a jednoznačný dizajnový výraz – jednoducho pocit elegancie, luxusu a celkový pocit tepla domova.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Umývateľné

 
Baktérie nemajú žiadnu šancu! Moderné tapety sú ľahko umývateľné, a teda vhodné aj pre alergikov. Nemusíte mať obavu, že tapety budú mať krátku životnosť.
 
 
 
 
 
 
 
 

Odolné voči oderom

 
Deti dávajú stenám niekedy poriadne zabrať. Naše tapety sú však odolné voči oderom a sú pripravené čeliť aj tejto výzve! Tapety sú aj po rokoch používania ako nové.
 
 
 
 
 
 
 
 

Ekologické

 
Aj my v Tapetovom svete dbáme na ekológiu, a preto ponúkame jedine tapety, ktoré sú vyrobené z ekologických materiálov. Po dobe životnosti je možné tapety jednoducho ekologicky zlikvidovať.
 
 
 
 
 
 
 
 

Farebná stálosť

 
Značkové tapety sú odolné voči slnečnému UV žiareniu, takže si dlhé roky zachovajú svoju pôvodnú farbu.